Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

12 Kwi

Stypendyści ministra nauki

Piętnaście studentek i studentów Politechniki Rzeszowskiej znalazło się wśród wyróżnionych za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2023/2024.
10 Kwi

Hybrydowe warsztaty szkoleniowe

Studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych w Centrum Produktywności Sandvik Coromant w Katowicach.

09 Kwi

PoliTALKS – IV edycja konkursu z wystąpień publicznych

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów PRz do wzięcia udziału w Iv edycji PoliTALKS – konkursu z wystąpień publicznych.
05 Kwi

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych „Architektura wnętrz i...

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury zakończono pierwszą edycję studiów podyplomowych „Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa (AWiW)”.

04 Kwi

Witamy kolejną grupę Erasmusów

48 studentów z krajów Unii Europejskiej, Ukrainy i Azji Centralnej rozpoczęło semestralne studia na Politechnice Rzeszowskiej.
28 Mar

Przyszłość to materiały

22 marca br. świętowano II Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej (ODIM) – Przyszłość to materiały.

28 Mar

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.
26 Mar

Wybory rektora na kadencję 2024–2028

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyły się wybory rektora na kadencję 2024–2028.

Archiwum wiadomości